درباره ما

از وقتی وارد فضای جدی آموزش شدی، همه گفتن: با برنامه درس بخون، سر کلاس یاد بگیر، مفهومی یاد بگیر، حفظ نکن، شاگرد اول شو، معدل 20 بگیر، در آزمون های تستی 100 بزن، از خوابت کم کن، گوشی موبایل رو کنار بذار، این همه سریال نگاه نکن، انقدر پلی استیشن بازی نکن، کمتر با دوستات چت کن و ده ها بکن نکن دیگه که بیشتر اوقات باعث جنگ و دعوا بین بچه ها و پدر و مادرا میشه؛ آخرشم هیچی به هیچی…

موسسه دیبازر یا بهتره بگیم موسسه برنامه‏ سازی و برنامه‏ ریزی دیبازر، با تجربه‏ ی بالای 25 سال سید امیر دیبازر، برای بچه ‏هایی که می‏خوان درست درس بخونن و با رتبه‏ ی عالی برن دانشگاه و یا از پایه‏ ی نهم برای بچه‏ هایی که می‏خوان وارد مدارس تیزهوشان بشن، برنامه‏ ی مطالعاتی متفاوتی داره. خیلی‏ ها با اسم و چهره‏ ی استاد دیبازر در طول این سال‏ها، توی برنامه ‏های تلویزیونی یا رادیویی و حتی در روزنامه‏ ها و مجلات آشنا هستن. و شایدم تو مدارس شاگرد ایشون بودند. به هر حال کسانی که با ایشون آشنا هستند می‏دونن که جدیت، نظم و تجربه از ویژگی‏ های متمایزکننده برنامه ‏ی مطالعاتی شون هست و البته یک تیم حرفه ‏ای و خلاق که همه‏ شون از دانش ‏آموزان برتر سال‏ های قبلی موسسه هستن باعث شده که خروجی‏ های فوق العاده‏ای رو هر سال ازشون شاهد باشیم.

برنامه ریزی درسی دیبازر، به شما میگه چطوری در کنار تکالیف معلم‏ ها، یک مطالعه ‏ی درست برای قبولی در آزمون‏ های ورودی دانشگاه داشته باشید و به جای اینکه برنامه ‏های مطالعاتی دانش‏ آموز رو شخصی‏ سازی کنه، روش مطالعه و رفتار مطالعاتی دانش آموز رو تغییر میده.

سبک برنامه ‏ریزی دیبازر به درد بچه‏ هایی میخوره که از پایه ‏ی نهم، دهم، یازدهم، دوازدهم و حتی فارغ‏ التحصیلان، دوست دارن که نتیجه بگیرن و تغییر کنن حتی اگر تا الان خوب کار نکرده باشن.

برنامه‏ ی مطالعاتی امسال، از 24 تیرماه شروع میشه و از طریق کلاس‏ های آنلاین، کلاس‏ های صوتی، کارگاه‏ های فصلی و اردوهای مطالعاتی در قالب یک سیستم با تجربه و حرفه‏ ای تلاش میکنیم که بچه‏ ها رو به خواسته‏ هاشون برسونیم.

همراه شما خواهیم بود اگر جدی هستید!!!